'Možda je i bio u nekoj mjeri u bolovima... To je jedan od onih prekršaja kod kojih ćeš ti reći da je reakcija pametna, a netko neutralan, što bi mi ovdje trebali biti, da tu zapravo i nije bilo toliko toga', rekao je Wenger
source https://www.24sata.hr/sport/wenger-optuzio-fabinha-on-je-varao-i-pretjerao-sve-s-ciljem-820827


March 09, 2022
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment