'Imao sam dosta ozljeda, a zbog problema s ramenom na sredini sezone sam se praktički vratio na početak. No, velika je stvar za mene, ali i za hrvatsko nordijsko skijanje da imali predstavnika na ZPOI', rekao je Zima
source https://www.24sata.hr/sport/imao-je-19-godina-kad-je-pao-s-balkona-sad-nastupio-na-zpoi-naporno-sam-trenirao-za-ovo-820822


March 09, 2022
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment