Sunday, April 4, 2021

'Diakhaby govori da ga je Ruiz nazvao 'us*anim crncem', nitko od sudaca na terenu to nije čuo'

'Sudac je prenio igračima potencijalne posljedice nevraćanja na teren. Igrači su bili prisiljeni igrati pod prijetnjom kazne. Ovo što se dogodilo nikad se više ne bi smjelo ponoviti u nogometu', poručili su iz Valencije

source https://www.24sata.hr/sport/diakhaby-govori-da-ga-je-ruiz-nazvao-us-anim-crncem-nitko-od-sudaca-na-terenu-to-nije-cuo-754749

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline