Sunday, April 4, 2021

Anas Sharbini: Kod Dalića se izlazilo, pilo i pušilo! Messiju kroz noge? Ha, naletio mi je...

Kek mi je bio najbolji trener, iako mi nakon sukoba s njim nije bilo do nogometa. Htio sam u Rijeci ostati još godinama, ali klub me prodao, bilo mi je muka svega. Sad uživam u nogometu. A Liga prvaka ili 5. liga, to je samo varijacija...

source https://www.24sata.hr/sport/anas-sharbini-kod-dalica-se-izlazilo-pilo-i-pusilo-messiju-kroz-noge-ha-naletio-mi-je-754001

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline