Monday, September 11, 2023

Ostao bez bubrega, ali osmijeh je tu: Simanić ustao iz kolica i fotografirao se sa suigračima

Sljedeća sezona je za njega završena, no poslije pet-šest mjeseci će se moći baviti košarkom. Bubreg je parni organ, on će s jednim bubregom moći normalno živjeti, rekao je liječnik Moma Jakovljević

source https://www.24sata.hr/sport/ostao-bez-bubrega-ali-osmijeh-je-tu-simanic-ustao-iz-kolica-i-fotografirao-se-sa-suigracima-933065

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline