Friday, April 14, 2023

Tko koliko troši? Dinamo je u plusu, Rijeka i Osijek u minusu, samo finalisti Kupa još šute

"Modri" su u plusu za iznos novca koji su dobili od Grada Zagreba, Rijeka je na sudu s bivšim igračima i traži od Nine Bule 331 euro, a Osijek je unatoč velikoj donaciji sponzora u minusu

source https://www.24sata.hr/sport/dinamo-u-velikom-plusu-rijeka-u-minusu-hajduk-i-sibenik-nisu-objavili-kako-stoje-s-financijama-903963

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline