Wednesday, April 12, 2023

Lukas Grgić: Za Dinamo nikad ne bih igrao. Maksimir? Nemate osjećaj da ste na stadionu...

Dinamo i Hajduk sa Salzburgom bi se u austriji borili za naslov prvaka. Najveće razlike austrijskog i hrvatskog nogometa? Travnjaci i stadioni. Poljud je jedan od najljepših stadiona u Europi, ali Maksimir...

source https://www.24sata.hr/sport/lukas-grgic-za-dinamo-nikad-ne-bih-igrao-maksimir-nemate-osjecaj-da-ste-na-stadionu-903530

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline