Tuesday, October 11, 2022

ANKETA Gdje treba izgraditi novi stadion? U Zagrebu ili drugdje?

Ako će se igdje graditi stadion, to može biti jedino u Maksimiru, koji je prometno povezan. Ima ljudi koji žele odmah financirati taj projekt, zajedno s Dinamom, rekao je arhitekt Otto Barić mlađi

source https://www.24sata.hr/sport/anketa-gdje-treba-izgraditi-nacionalni-nogometni-stadion-865871

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline