Sunday, July 17, 2022

Nogometaši Barcelone odletjeli u SAD, Xaviju zabranjen ulazak

Na aerodromu u Barcelonu, Xavi je saznao da je njegova viza stavljena na odgodu zato što je tri puta u posljednjih pet godina posjetio Iran

source https://www.24sata.hr/sport/nogometasi-barcelone-odletjeli-u-sad-xaviju-zabranjen-ulazak-848880

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline