Ponosan sam što sam se opet mogao voditi ovaj klub te ću mu uvijek biti zahvalan. Sada kada se rastajemo, poželio bih puno uspjeha u budućnosti čitavoj obitelji Baskonije, dodao je Spahija
source https://www.24sata.hr/sport/spahija-otisao-iz-baskonije-841328


June 10, 2022
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment