Ledena je dvorana Doma sportova izvan upotrebe, natjecanja se sele ili odgađaju, nema još ni projektne dokumentacije za obnovu i sportaši su skeptični hoće li se ikad vratiti u dvoranu u kojoj su harali Cibona i Badel
source https://www.24sata.hr/sport/nikad-vise-u-ledenoj-kad-se-urusio-krov-za-dva-mjeseca-se-igralo-sad-je-prazna-2-godine-831927


May 06, 2022
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment