Friday, May 6, 2022

Nikad više u Ledenoj? Kad se urušio krov, za dva mjeseca se igralo, sad je prazna 2 godine...

Ledena je dvorana Doma sportova izvan upotrebe, natjecanja se sele ili odgađaju, nema još ni projektne dokumentacije za obnovu i sportaši su skeptični hoće li se ikad vratiti u dvoranu u kojoj su harali Cibona i Badel

source https://www.24sata.hr/sport/nikad-vise-u-ledenoj-kad-se-urusio-krov-za-dva-mjeseca-se-igralo-sad-je-prazna-2-godine-831927

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline