Wednesday, May 4, 2022

Našičani slave: Ovo je čudo, sad idemo po prvi trofej u povijesti!

Nexe je prvi hrvatski klub nakon 20 godina u polufinalu i četvrti koji je stigao do završnice. To je uspjelo Metkoviću, splitskom Brodomerkuru i Zadru

source https://www.24sata.hr/sport/nasicani-slave-ovo-je-cudo-sad-idemo-po-prvi-trofej-u-povijesti-833384

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline