Sunday, March 6, 2022

Uefa kaznila Dinamo: Zbog nereda u Sevilli na idućem gostovanju neće biti navijača

Bad Blue Boysi su se u Sevilli u jednoj dijelu utakmice tukli s policajcima i trgali sjedalice, za što će klub morati i podmiriti štetu domaćinu

source https://www.24sata.hr/sport/uefa-kaznila-dinamo-zbog-nereda-u-sevilli-na-iducem-gostovanju-nece-biti-navijaca-820160

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline