Thursday, March 17, 2022

Roko Šimić: Benzema i ja zavili smo PSG u crno! A do kraja sezone stići ću i Marka Livaju

Moj gol zasad vode kao autogol, ali i moj tata Dario kaže da to nema veze s autogolom. Mogu završiti kao prvi strijelac LP-a. Baš mi je žao što Hajduk nije prošao Atletico, sad mi je dodatni motiv osvetiti ga

source https://www.24sata.hr/sport/roko-simic-benzema-i-ja-zavili-smo-psg-u-crno-a-do-kraja-sezone-stici-cu-i-marka-livaju-822867

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline