Martić je drugi put u karijeri došla do osmine finala u Indian Wellsu, a prvi put joj je to uspjelo 2018. kad se probila do četvrtfinala u kojem je bolja od nje u tri seta bila tadašnja prva tenisačica svijeta Rumunjka Simona Halep
source https://www.24sata.hr/sport/petra-opet-briljira-martic-je-izbacila-pobjednicu-us-opena-822003


March 14, 2022
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment