Friday, March 18, 2022

'Jedan dan piješ kavu u centru, drugi dan gledaš tenkove! A uvjeravali su nas da nema rata'

Prvo smo išli prema rumunjskoj granici, no bila je blokirana pa smo okrenuli prema Moldaviji. Uspjeli smo nekako dva puta natočiti gorivo. To je stvarno bila sreća. Ceste jesu loše, ali ne tako loše kako sam očekivao

source https://www.24sata.hr/sport/jedan-dan-pijes-kavu-u-centru-drugi-dan-gledas-tenkove-a-uvjeravali-su-nas-da-nema-rata-822647

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline