Ma i mi smo prije u Splitu znali u loži imati neugodnih situacija, uvijek su u tome prednjačila braća Bego, ali nismo se njima previše zamarali. I s Hajdukom smo imali korektne odnose, kaže Branko Laljak
source https://www.24sata.hr/sport/dva-bratska-kluba-pa-mi-smo-doveli-i-vinka-cocu-da-pjeva-u-maksimiru-prije-derbija-821443


March 12, 2022
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment