Saturday, March 12, 2022

Dva bratska kluba: Pa mi smo doveli i Vinka Cocu da pjeva u Maksimiru prije derbija!

Ma i mi smo prije u Splitu znali u loži imati neugodnih situacija, uvijek su u tome prednjačila braća Bego, ali nismo se njima previše zamarali. I s Hajdukom smo imali korektne odnose, kaže Branko Laljak

source https://www.24sata.hr/sport/dva-bratska-kluba-pa-mi-smo-doveli-i-vinka-cocu-da-pjeva-u-maksimiru-prije-derbija-821443

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline