Friday, January 7, 2022

Kyrgios stao u obranu Novaka: 'Što radimo? Ovo je jako loše.' Javio se i Čilić: 'Nevjerojatno...'

Da, cijepio sam se, ali loše se nosimo s ovom situacijom, Novak je veliki šampion i moramo biti bolji, jasan je Australac. Marin Čilić ne može vjerovati da se to tako odvilo

source https://www.24sata.hr/sport/kyrgios-stao-u-obranu-novaka-sto-radimo-ovo-je-jako-lose-javio-se-i-cilic-nevjerojatno-807572

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline