Friday, December 3, 2021

'Ne mogu shvatiti euforiju! Pa četvrti smo, nemamo trofej...'

Kalinić je već trenirao lagano i šanse su 50-50 šanse da nastupi. Priča se da smo favoriti, a protiv Rijeke nije bolja momčad prošla. Ali svi od čistačice do predsjednika trebaju tražiti pobjedu, kaže Dambrauskas

source https://www.24sata.hr/sport/ne-mogu-shvatiti-ovu-euforiju-u-hajduku-pogledajte-tablicu-pa-cetvrti-smo-jos-nemamo-trofej-800816

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline