Wednesday, December 1, 2021

Jug se namučio kod autsajdera: Bili smo lošija ekipa tri četvrtine

Da nije bilo našeg vratara koji je imao izvanserijsku večer, mi bi ovo izgubili, kazao je nakon susreta i teške pobjede Vjekoslav Kobešćak, trener Jug Adriatic osiguranja

source https://www.24sata.hr/sport/jug-se-namucio-kod-autsajdera-bili-smo-losija-ekipa-tri-cetvrtine-800425

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline