Da nije bilo našeg vratara koji je imao izvanserijsku večer, mi bi ovo izgubili, kazao je nakon susreta i teške pobjede Vjekoslav Kobešćak, trener Jug Adriatic osiguranja
source https://www.24sata.hr/sport/jug-se-namucio-kod-autsajdera-bili-smo-losija-ekipa-tri-cetvrtine-800425


December 01, 2021
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment