Thursday, December 2, 2021

Ivica: Jeli smo slaninu na +40, ostale su nam tek dvije vrećice čaja i nekoliko mrvica kruha...

Izgubio sam nešto kilograma što je posljedica malog unosa kalorija. Čim smo se privezali, organizator nam je osigurao steak i pomfrit i salatu, a vraćam se na proljeće, otkrio je Ivica nakon avanture na Atlantiku

source https://www.24sata.hr/sport/ivica-jeli-smo-slaninu-na-40-ostale-su-nam-tek-dvije-vrecice-caja-i-nekoliko-mrvica-kruha-800445

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline