Tuesday, November 2, 2021

'Kupao sam se u ledenoj Savi, a mogao bih pojesti 20 sladoleda'

Velika je razlika kad treniraš na ravnom i na visini u ringu. Mi donedavno nismo imali ring, priča Gabrijel, jedini naš borac koji je ušao u četvrtfinale SP-a u Beogradu. Pričao je i o svom psu, odnosu s ocem trenerom...

source https://www.24sata.hr/sport/kupao-sam-se-u-ledenoj-savi-a-mogao-bih-pojesti-20-sladoleda-794042

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline