Velika je razlika kad treniraš na ravnom i na visini u ringu. Mi donedavno nismo imali ring, priča Gabrijel, jedini naš borac koji je ušao u četvrtfinale SP-a u Beogradu. Pričao je i o svom psu, odnosu s ocem trenerom...
source https://www.24sata.hr/sport/kupao-sam-se-u-ledenoj-savi-a-mogao-bih-pojesti-20-sladoleda-794042


November 02, 2021
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment