Monday, September 27, 2021

Najlošija momčad u Hrvatskoj! 'Nažalost, ja sam trener. I prije svake utakmice mi je muka...'

Igraju većinom 16-godišnjaci, ne mogu napraviti ni kvalitetan seniorski trening. Također, ima tu i igrača koji su zalutali u nogomet. Dobro da nam gol razlika nije 0-100, priča nam Mario Ister, trener četvrtoligaša Dubravke

source https://www.24sata.hr/sport/najlosija-momcad-u-hrvatskoj-nazalost-ja-sam-trener-i-prije-svake-utakmice-mi-je-muka-786057

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline