Igraju većinom 16-godišnjaci, ne mogu napraviti ni kvalitetan seniorski trening. Također, ima tu i igrača koji su zalutali u nogomet. Dobro da nam gol razlika nije 0-100, priča nam Mario Ister, trener četvrtoligaša Dubravke
source https://www.24sata.hr/sport/najlosija-momcad-u-hrvatskoj-nazalost-ja-sam-trener-i-prije-svake-utakmice-mi-je-muka-786057


September 27, 2021
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment