Monday, September 27, 2021

Mišković: Meni se čini da ga je Smolčić u 93' udario po nogama

Radimo na tome da imamo osam kamera ne samo na derbijima nego na svakoj utakmici. Tomić radi dobro, mislim da je stvar koncentracije kod nekih igrača. Velkovski je razočaranje, kaže Mišković

source https://www.24sata.hr/sport/miskovic-meni-se-cini-da-ga-je-smolcic-u-93-udario-po-nogama-786734

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline