Saturday, July 3, 2021

Euforija na punim tribinama u Austriji: Verstappen na poleu, Norris drugi, a Hamilton četvrti!

'Bio je to jedan od najboljih krugova i sretan sam što ovo mogu podijeliti s publikom. Svi u narančastom, navijaju za McLaren, a ne Maxa i sretan sam zbog toga', našalio se Norris s navijačima Nizozemca iz Red Bulla

source https://www.24sata.hr/sport/euforija-na-punim-tribinama-u-austriji-verstappen-na-poleu-norris-drugi-a-hamilton-cetvrti-771634

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline