'Bio je to jedan od najboljih krugova i sretan sam što ovo mogu podijeliti s publikom. Svi u narančastom, navijaju za McLaren, a ne Maxa i sretan sam zbog toga', našalio se Norris s navijačima Nizozemca iz Red Bulla
source https://www.24sata.hr/sport/euforija-na-punim-tribinama-u-austriji-verstappen-na-poleu-norris-drugi-a-hamilton-cetvrti-771634


July 03, 2021
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment