Saturday, July 3, 2021

Babo, poludi i vodi nas u Tokio! 'Nijemci nemaju centra koji bi mogao braniti Žižića i Bilana...'

Sportski direktor, skaut i trener dobro poznaje sve njemačke košarkaše. Krešimir Lončar kaže kako Bogdanoviću još treba vremena i upozorava: 'Previše je bilo izolacija jedan na jedan, nismo mi ta reprezentacija'

source https://www.24sata.hr/sport/babo-poludi-i-vodi-nas-u-tokio-nijemci-nemaju-centra-koji-bi-mogao-braniti-zizica-i-bilana-771546

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline