Sunday, April 4, 2021

VIDEO Kaos u Primeri: Igrači Valencije napustili teren, svog protivnika optužili za rasizam!

Cala je navodno imao rasistički ispad prema nogometašu Valencije Diakhabyju, a svi Diakhabyjevi suigrači potom su napustili teren i otišli u svlačionicu. Naposljetku su se vratili

source https://www.24sata.hr/sport/kaos-u-valenciji-nogometasi-napustili-teren-zbog-rasizma-754728

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline