Sunday, April 4, 2021

Trener Valencije: Diakhaby je zbog rasizma u suzama, nije mu dobro! Ne bih ni rekao te riječi

Da sam odmah saznao što mu je rekao, nikad ne bih dozvolio igračima da se vrate na teren. To je strašno. Nadam se da će Cadiz sanckionirati svog igrača, rekao je Javi Garcia

source https://www.24sata.hr/sport/trener-valencije-diakhaby-je-zbog-rasizma-u-suzama-nije-mu-dobro-ne-bih-ni-rekao-te-rijeci-754737

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline