Monday, April 5, 2021

Olić nakon pobjedničkog debija i poruke navijača: Baš emotivno

Imao sam osjećaj da igramo kod kuće, bili su baš sjajni. Oni su naš 12. igrač i drago mi je da su dočekali našu pobjedu nakon dva poraza, rekao je Ivica Olić nakon pobjedničkog starta s CSKA-om

source https://www.24sata.hr/sport/olic-nakon-pobjednickog-debija-i-poruke-navijaca-bas-emotivno-754762

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline