Imao sam osjećaj da igramo kod kuće, bili su baš sjajni. Oni su naš 12. igrač i drago mi je da su dočekali našu pobjedu nakon dva poraza, rekao je Ivica Olić nakon pobjedničkog starta s CSKA-om
source https://www.24sata.hr/sport/olic-nakon-pobjednickog-debija-i-poruke-navijaca-bas-emotivno-754762


April 05, 2021
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment