Saturday, April 3, 2021

Klupa skočila prije nego je ušla! Livaja: Bome mi je dobro sjela

Tako se to sve namjesti. Dobro mi je sjela i dobro je to sve ispalo. Ali bitno je da momčad ide dobro, da pobjeđujemo, a golovi... Nekad zabiješ, nekad fališ. Ali dobro je, rekao je Livaja nakon pobjede kod Lokomotive

source https://www.24sata.hr/sport/tramezzani-sto-sam-mu-rekao-to-ostaje-izmedu-nas-ha-ha-livaja-bome-mi-je-dobro-sjela-754616

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline