Svakom je igraču bitno da igra. Ako ne igraš, a dođeš u reprezentaciju gdje su dečki u odličnoj formi, onda u nekim utakmicama možeš izvisiti i ne uklopiti se, rekao je Lovren...
source https://www.24sata.hr/sport/zasto-ih-ne-bismo-dobili-a-ronaldo-ce-biti-opasan-i-s-40-714096


September 02, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment