Wednesday, September 2, 2020

'Zašto ih ne bismo dobili? A Ronaldo će biti opasan i s 40'

Svakom je igraču bitno da igra. Ako ne igraš, a dođeš u reprezentaciju gdje su dečki u odličnoj formi, onda u nekim utakmicama možeš izvisiti i ne uklopiti se, rekao je Lovren...

source https://www.24sata.hr/sport/zasto-ih-ne-bismo-dobili-a-ronaldo-ce-biti-opasan-i-s-40-714096

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline