Osijek pod Nenadom Bjelicom igra sve bolje, a nakon slavlja u Varaždinu slijedi im susret pred domaćom publikom protiv Gorice. Prvi je to put da će na tribinama biti i Kohorta koja nije najbolje prihvatila njegov dolazak
source https://www.24sata.hr/sport/stize-gorica-kohorta-prvi-put-na-stadionu-s-bjelicom-na-klupi-718486


September 25, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment