Wednesday, September 2, 2020

'Odlazim sretan, a želim da me pamtite kao poniznog Rakitića. Nadam se da ste svi uživali...'

Posljednjih godina bili smo blizu osvajanja Lige prvaka kao i 2015., ali nogomet nekada nema objašnjenje za ono što ti se dogodi. No Barcelona je Barcelona, najveći klub na svijetu, kazao je Ivan Rakitić na oproštaju...

source https://www.24sata.hr/sport/raketin-oprostaj-od-barcelone-nadam-se-da-ste-uzivali-boreci-se-sa-mnom-u-ovih-sest-godina-714048

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline