Friday, September 25, 2020

Najgore što se i navijači pomalo privikavaju na osrednjost kluba

Na stranu to što Hajduk više ne može proći ozbiljnog protivnika u Europi, ali već je postalo normalno i da je u HNL-u ''Dinamo klasa za sebe'', a glavni konkurenti za plasman Rijeka, Osijek...

source https://www.24sata.hr/sport/najgore-sto-se-i-navijaci-pomalo-privikavaju-na-osrednjost-kluba-718484

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline