Saturday, September 26, 2020

E, da smo Rakitića poštovali koliko on to zaslužuje, još bi se Ivan naigrao za reprezentaciju

Idealan trenutak za oproštaj bio je valjda dan poslije dočeka. Donekle korektna isprika bila bi oproštajna utakmica na kojoj bi dobio ovacije kakve prije odluke da odlazi nije dočekao

source https://www.24sata.hr/sport/e-da-smo-rakitica-postovali-koliko-on-to-zasluzuje-jos-bi-se-ivan-naigrao-za-reprezentaciju-718410

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline