Friday, September 25, 2020

Bio je najskuplje pojačanje ikad u Bundesligi pa postao višak, a donio Bayernu dva superkupa

Jasno je da, u 33. godini, mora iz ovakvog Bayerna u kojem više za njega, tako izgleda, nema mjesta, a onda se ukaže u pravom mjestu i donese Bayernu četvrti trofej ove godine

source https://www.24sata.hr/sport/bio-je-najskuplje-pojacanje-ikad-u-bundesligi-pa-postao-visak-a-donio-bayernu-dva-superkupa-718333

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline