Thursday, August 27, 2020

'Zlo mi je od genocida! Tenis je sada nebitan i ja - neću igrati...'

Kao crna žena mislim kako u ovom trenutku postoje daleko važnije teme o kojima treba razgovarati i stvari koje treba rješavati, a ne gledati mene kako igram tenis, kaže najbolja tenisačica svijeta

source https://www.24sata.hr/sport/zlo-mi-je-od-genocida-tenis-je-sada-nebitan-i-ja-necu-igrati-713039

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline