Friday, August 28, 2020

Prvo nije htjela igrati, sad će se boriti za naslov: Osaka u finalu

Osaka je najprije najavila da neće nastupiti u polufinalu u znak prosvjeda protiv policijske brutalnosti, slijedeći tako primjer košarkaša NBA lige, no nakon što su određeni novi termini za polufinala, ona se predomislila...

source https://www.24sata.hr/sport/prvo-nije-htjela-igrati-sad-ce-se-boriti-za-naslov-osaka-u-finalu-713372

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline