Mađari su otvorili s 11-3, poluvrijeme 21-12 i nastavak je samo bio šansa Zagrebu da uspostavi ravnotežu. što i jest, ali nije najrealniji pokazatelj. Odmoglo je sigurno, ali nije alibi neigranje Božovića i Šipića jer je i Szeged bio bez Stepančića
source https://www.24sata.hr/sport/ovo-nam-je-bila-lekcija-ali-nije-lose-da-je-sad-do-ovog-doslo-713422


August 29, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment