Saturday, August 29, 2020

'Ovo nam je bila lekcija, ali nije loše da je sad do ovog došlo...'

Mađari su otvorili s 11-3, poluvrijeme 21-12 i nastavak je samo bio šansa Zagrebu da uspostavi ravnotežu. što i jest, ali nije najrealniji pokazatelj. Odmoglo je sigurno, ali nije alibi neigranje Božovića i Šipića jer je i Szeged bio bez Stepančića

source https://www.24sata.hr/sport/ovo-nam-je-bila-lekcija-ali-nije-lose-da-je-sad-do-ovog-doslo-713422

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline