Orijent ima novog trenera. Nakon Budicina: Damir Milinović, dijete Krimeje. Duže bez kluba pa... Kući. Već u subotu vodi momčad u Dugopolju. - Tu sam počeo kao profesionalac, tri nezaboravne godine. Sazrio sam i kao igrač i čovjek, a skoro smo ušli u Prvu ligu. Osjećam jedno veliko zadovoljstvo, unutarnji mir... Doma sam, u klubu kojeg volim - priča Milinović. - Znam igrače, mnoge sam i trenirao. Nema potrebe za drastičnim zahvatima, dečki su dobro radili s Faustom, znam jer sam gledao i Orijentove prijateljske utakmice! Jedva čekam povratak navijača na tribine naše Krimeje - rekao nam je novi trener Orijenta.
source https://www.24sata.hr/sport/doma-sam-u-klubu-koji-volim-orijent-me-stvorio-kao-igraca-a-sada-cu-mu-pomoci-kao-trener-713314


August 28, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment