Thursday, August 27, 2020

Dinamovci su zapjevali: Mi smo Bad Blue Boys, mi smo Dinamo!

Prolazak protiv Cluja pamtit će se kao teško izboren, s čovjekom manje i u krajnje dramatičnim okolnostima, na penale. Navijača nije bilo, ali su igrači hrvatskog kluba zapjevali poznatu Kemalovu

source https://www.24sata.hr/sport/dinamovci-su-zapjevali-mi-smo-bad-blue-boys-mi-smo-dinamo-713024

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline