Prolazak protiv Cluja pamtit će se kao teško izboren, s čovjekom manje i u krajnje dramatičnim okolnostima, na penale. Navijača nije bilo, ali su igrači hrvatskog kluba zapjevali poznatu Kemalovu
source https://www.24sata.hr/sport/dinamovci-su-zapjevali-mi-smo-bad-blue-boys-mi-smo-dinamo-713024


August 27, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment