Wednesday, August 26, 2020

Cvitanović: Kad Gojak nije ono zabio, mislio sam da je gotovo, a ovakav prolazak je fantazija!

Dinamo je 70 minuta igrao s igračem manje, a Cluj je jedna jako stabilna momčad. Livaković me demantirao, mislio sam da će "modri" ispasti, ali je čudesno obranio. Crveni za Theophilea je bio prestrog

source https://www.24sata.hr/sport/cvitanovic-kad-gojak-nije-ono-zabio-mislio-sam-da-je-gotovo-a-ovakav-prolazak-je-fantazija-713001

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline