Sønderjyske je u srijedu osvojio danski kup pobijedivši Aalborg 2-0, a utakmica je prekinuta zbog bizarnog razloga. Navijači Aalborga bili su preblizu, a sudac je inzistirao da se poštuje socijalna distanca
source https://www.24sata.hr/sport/sudac-prekinuo-mec-jer-navijaci-nisu-drzali-distancu-a-oni-otisli-703273


July 01, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment