Wednesday, July 1, 2020

Sudac prekinuo meč jer navijači nisu držali distancu, a oni otišli!

Sønderjyske je u srijedu osvojio danski kup pobijedivši Aalborg 2-0, a utakmica je prekinuta zbog bizarnog razloga. Navijači Aalborga bili su preblizu, a sudac je inzistirao da se poštuje socijalna distanca

source https://www.24sata.hr/sport/sudac-prekinuo-mec-jer-navijaci-nisu-drzali-distancu-a-oni-otisli-703273

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline