Thursday, June 25, 2020

Sneijder: U Realu mi je boca votke bila najbolja prijateljica

'Bio sam mlad, volio sam uspjeh i biti u centru pažnje. Loše stvari sam radio u Madridu, nije tu bila riječ o drogama, već o alkoholu. Navikao sam se živjeti kao zvijezda', priča Wesley Sneijder (36) o danima u Madridu

source https://www.24sata.hr/sport/sneijder-u-realu-mi-je-boca-votke-bila-najbolja-prijateljica-701857

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline