Thursday, June 25, 2020

Rijeka će se žaliti na kaznu, a onima koji 'u njeno ime' huču poručuje: Čekaju vas sankcije

U klubu su žestoko ljuti na tzv. navijače među svojim pravim navijačima, a nisu baš puni ljubavi ni prema disciplincima HNS-a. Pa će se žaliti i time vjerojatno bar izbjeći prazni sjever u derbiju s Dinamom

source https://www.24sata.hr/sport/rijeka-ce-se-zaliti-na-kaznu-a-onima-koji-u-njeno-ime-hucu-porucuje-cekaju-vas-sankcije-701927

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline