Thursday, June 25, 2020

Mladost je zbog korona virusa prebacila utakmice na Šalatu

Mladost i POŠK trebali su odigrati prve utakmice u nastavku vaterpolskog prvenstva Hrvatske ovaj petak na bazenu Mladosti uz Savu, ali u međuvremenu je jedan plivač iz tamošnjeg kluba zaražen korona virusom i "žapci" su odlučili utakmice preseliti na bazen na otvorenom. Tako je izbor pao na Šalatu. Utakmice će se odigrati u petak od 20.45 i subotu od 10.30 na novoj lokaciji zbog novonastale epidemiološke situacije i bolje zdravstvene zaštite navijača, igrača i ostalih sudionika, kažu u Mladosti. Ulaz je besplatan uz pridržavanje epidemioloških mjera Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

source https://www.24sata.hr/sport/mladost-je-zbog-korona-virusa-prebacila-utakmice-na-salatu-701884

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline