Mladost i POŠK trebali su odigrati prve utakmice u nastavku vaterpolskog prvenstva Hrvatske ovaj petak na bazenu Mladosti uz Savu, ali u međuvremenu je jedan plivač iz tamošnjeg kluba zaražen korona virusom i "žapci" su odlučili utakmice preseliti na bazen na otvorenom. Tako je izbor pao na Šalatu. Utakmice će se odigrati u petak od 20.45 i subotu od 10.30 na novoj lokaciji zbog novonastale epidemiološke situacije i bolje zdravstvene zaštite navijača, igrača i ostalih sudionika, kažu u Mladosti. Ulaz je besplatan uz pridržavanje epidemioloških mjera Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.
source https://www.24sata.hr/sport/mladost-je-zbog-korona-virusa-prebacila-utakmice-na-salatu-701884


June 25, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment