Ove je zime u redove srpskog prvoligaša Vojvodine stigao bivši igrač Osijeka Slavko Bralić (27) koji je na stoperskoj poziciji protiv Partizana osvojio srpski kup nakon penala (3-2) u redovima Vojvodine
source https://www.24sata.hr/sport/jedini-hrvat-u-srbiji-osvojio-kup-701807


June 25, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment