Mogli su igrati stoljeće protiv Manchester Cityja bez da postignu gol. Luizu su dali novi ugovor? To je smiješno...Žao mi je navijača, ali Arsenal postaje prosječan klub, ljutit je legendarni Emmanuel Petit
source https://www.24sata.hr/sport/da-sam-ja-aubameyang-otisao-bih-a-luiz-vec-tri-godine-ne-igra-dobro-arsenal-je-prosjecan-702027


June 26, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment