Friday, June 26, 2020

'Da sam ja Aubameyang, otišao bih, a Luiz već tri godine ne igra dobro. Arsenal je prosječan...'

Mogli su igrati stoljeće protiv Manchester Cityja bez da postignu gol. Luizu su dali novi ugovor? To je smiješno...Žao mi je navijača, ali Arsenal postaje prosječan klub, ljutit je legendarni Emmanuel Petit

source https://www.24sata.hr/sport/da-sam-ja-aubameyang-otisao-bih-a-luiz-vec-tri-godine-ne-igra-dobro-arsenal-je-prosjecan-702027

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline