Sunday, May 3, 2020

Zar je moralnije poslati sve na burzu nego zatražiti poticaj?!

Donatorske aktivnosti naših igrača i našeg kluba višestruko premašuju iznose potpora, na koje oni ostvaruju apsolutna prava. Pa nekim igračima to je više od trećine primanja, kaže Osijekov predsjednik

source https://www.24sata.hr/sport/zar-je-moralnije-poslati-sve-na-burzu-nego-zatraziti-poticaj-690957

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline