NK Osijek je, kažu igrači, za njih zatražio državnu potporu, kao i za zaposlenike kluba. Oni nisu znali ništa o tome dok nisu na računima vidjeli novac. I odmah su ga, tvrde, proslijedili u humanitarne svrhe
source https://www.24sata.hr/sport/nismo-mi-podnijeli-zahtjev-za-drzavni-novac-to-je-ucinio-klub-690894


May 03, 2020
glogovaonline
0 comments:
Post a Comment