Sunday, May 3, 2020

Nismo mi podnijeli zahtjev za državni novac, to je učinio klub

NK Osijek je, kažu igrači, za njih zatražio državnu potporu, kao i za zaposlenike kluba. Oni nisu znali ništa o tome dok nisu na računima vidjeli novac. I odmah su ga, tvrde, proslijedili u humanitarne svrhe

source https://www.24sata.hr/sport/nismo-mi-podnijeli-zahtjev-za-drzavni-novac-to-je-ucinio-klub-690894

0 comments:

Post a Comment

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Owned by Elvir.M | Design by bihmaster - Glogova Online | Management glogovaonline